Луганська область, Сватівський район

Асоціація міст України представляє електронне видання Практичний посібник АМУ для громад

Дата: 25.11.2020 14:59

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням є формування органів місцевого самоврядування територіальних громад та забезпечення безперервного функціонування місцевого самоврядування в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.

Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

Посилання на посібник: