Луганська область, Сватівський район

Вітання з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 08:31

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Щиро вдячні працівникам будинків культури, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаю Вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, Сергій Сірик.