Луганська область, Сватівський район

Дата: 22.10.2020 14:41

В Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла онлайн-конференція «Ефективна взаємодія в позашкільній освіті: інструменти та прийоми. Виклики пандемії: як розвинути в собі толерантність до невизначеності». Педагоги розглянули питання: «Принципи ефективної взаємодії між усіма учасниками конференції». Звернули увагу педагогів на використання цікавих інструментів, які сприяють якісній співпраці. Розкрили поняття та біологічний механізм виникнення тривоги та стресу, проаналізували наслідки емоційного напруження, що виникає через необхідність існування в умовах постійної невизначеності, а також представили конкретні методики формування толерантності до невизначеності у педагогів та вихованців.