Луганська область, Сватівський район

До уваги сільгоспвиробників!

Дата: 06.10.2020 10:52

Запрошуємо усіх сільгоспвиробників Білокуракинської громади зареєструватись в Державному аграрному реєстрі в рамках пілотного проекту.

Державний аграрний реєстр дозволить скоротити кількість необхідних документів, які збираються та подаються аграріями для участі в програмах державної підтримки.

Впровадження ДАР має на меті забезпечити:

• надання зручних електронних сервісів аграріям, зокрема відображення у “кабінеті аграрія” інформації про землю, зареєстровані речові права оренди, зареєстрованих тварин;
  • розподіл коштів державної підтримки в АПК за допомогою електронних засобів;
  • облік аграріїв-отримувачів державної допомоги;

В подальшому розвиток цієї системи дозволить автоматично отримувати інформацію про наявну сільськогосподарську техніку, фінансову та статистичну звітність.

З приємністю повідомляємо, що пілотне впровадження Державного аграрного реєстру продовжено до 16 жовтня 2020року , тому, бажаючі сільгоспвиробники можуть скористатися такою можливістю та зареєструватися в Державному аграрному реєстрі в рамках  пілотного періоду, де буде забезпечено індивідуальний підхід та надання максимально можливу підтримку від координаторів Програми.

(за додатковою інформацією звертатися за телефоном 06462-2-20-26)