Білокуракинський район, Луганська область

Всеукраїнська акція 16 днів проти насильства

З 25 листопада по 10 грудня проходила Всеукраїнська  акція 16 днів проти насильства. За підтримки Білокуракинської селищної ради спеціалістами  Білокуракинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Білокуракинської райдержадміністрації, спеціалістом  бюро правової допомоги, психологом Будинку дитячої та юнацької творчості проведено ряд заходів на теми: «Скажи насильству «Ні!»», «Дитинство без насильства!» «Гендерна рівність» в загальноосвітніх закладах району, а саме у Білокуракинській ЗОШ № 1, Лизинській ЗОШ, Шапарівській ЗОШ, Будинку творчості дітей та юнацтва. Акція вказує на те, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.