A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білокуракинська громада
Луганська область, Сватівський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ФІЛІЇ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР»

Дата: 20.08.2020 10:31
Кількість переглядів: 434

Додаток 3
до Порядку передачі документації
для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_______________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

2020565748

 (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Планована діяльність ФіліЇ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Пункт 11 частини 3 статті 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»: виробництво асфальтобетону.

Діючий асфальтобетонний завод експлуатується з дотриманням існуючої технології виробництва асфальтобетону з використанням асфальтозмішувача «ДС-158», трьохступеневої системи очищення, котлів для розігріву бітуму, дільниці для зберігання пічного альтернативного сумішевого палива, внутрішніх роз’їздах автотранспортних засобів. Пальники в якості палива використовують пічне альтернативне сумішеве паливо (307,8 т/рік). Річна програма заводу складає 12000 т асфальтобетонних сумішей. Змішування здійснюється в герметичному змішувачі з вагою одного замісу: 700 кг з установленою потужністю електродвигунів: 33 кВт, який забезпечує швидке рівномірне розподілення складових компонентів суміши та якісне просочування в’яжучей речовиною - бітумом поверхні всіх мінеральних речовин. Загальна потужність електродвигуна сушильного барабану дорівнює 55 кВ. Електричне живлення здійснюється від зовнішніх мереж (річна потреба в електроенергії: 61200 кВт*годин/рік). Джерелом електропостачання є існуюча мережа електропередачі.

Місце провадження планованої діяльності: 92200 Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул.Чапаєва, буд.240-а.

 (загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

 (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання

ФіліЇ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Код згідно з ЄДРПОУ 31995774

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ

Юридична адреса об’єкта: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 70; виробничі потужності об’єкту розташовані за адресою: 92200 Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул.Чапаєва, буд.240-а. Телефон: (0645) 704007; e-mail: dp.lg.oad@ukr.net.

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону
)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації за адресою: 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54 Б; електронні адреси: lugeco@loga.gov.ualugeco@ukr.net,ovd.depr@gmail.com. Тел.: (06452) 4-44-82. Контактна особа: начальник відділу ОВД Бублей Оксана Миколаївна

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

 

 

 

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

            Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, який видається Департаментом екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації.

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться: не заплановані

 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації за адресою: 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54 Б;  Тел.: (06452) 4-44-82. Контактна особа: начальник відділу ОВД Бублей Оксана Миколаївна

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються письмові зауваження і пропозиції (у тому числі в електронному вигляді), та строки надання зауважень і пропозицій:

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації за адресою 93405, м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 54 Б; електронна адреса: lugeco@loga.gov.ua., lugeco@ukr.net, ovd.depr@gmail.com. Тел.: (06452) 4-44-82, Контактна особа: Чернопятко Олег Петрович

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 304 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Білокуракинська селищна (сільська) рада, адреса: 92200 Луганська обл., Білокуракинський р-н, смт Білокуракине, площа Т. Шевченко, буд. 4, кабінет №3, контактна особа – Журба Михайло Вікторович, тел. 099 053 53 44.

Виробнича база ФіліЇ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП «Луганський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за адресою: 92200 Луганська область, Білокуракинський район, смт. Білокуракине, вул.Чапаєва, буд.240

кабінет начальника Філії, контактна особа – начальник Філії Рогозян Павло Анатолійович, тел. 066 753 55 09.

Дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами - 26.08.2020 р.

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь