У ГО "Сєвєродонецка молодіжна рада" стартував проєкт "Мережа агентів соціального підприємництва"

Дата: 15.07.2020 14:49

Запрошуємо вас прийняти участь у проєкті, а також зертаємось до вас з проханням поширити цю інформацію по своїх каналах і запросити представників  громадських організацій, молодіжних центрів, хабів, молодіжних рад віком від 18 років до участі у проєкті "МАСП"!

УВАГА! Громадська організація "Сєвєродонецька молодіжна рада" шукає представників  громадських організацій, молодіжних центрів, хабів, молодіжних рад віком від 18 років до участі у проєкті "МАСП"!

МАСП – мережа громадських організацій Луганської області, яка сприяє розвитку та підтримці економіки через значущу соціальну складову – абсолютно новий підхід (для Луганської області) до розбудови бізнесу та надання представникам громадських організацій механізмів та інструментів для започаткування соціального підприємства.

Цілі проєкту:

1. Забезпечити комплексну навчальну програму з соціального підприємництва для місцевих громадських організацій Луганської області.
2. Створити неформальну мережу неурядових організацій як важливий фактор сприяння інклюзивної економіки в регіоні.
3. Сприяти обміну досвідом та можливостям встановлення контактів для успішних соціальних підприємців в Україні та громадських організацій Луганської області шляхом навчальних поїздок.

Що чекає на учасників?

? Інтенсивне двомісячне  навчання з розвитку підприємницьких навичок.  Буде гаряче і водночас максимально корисно!

Кваліфіковані тренери нададуть всю необхідну інформацію для розвитку вашої громадської організації. Під час проходження навчальних модулів ви отримаєте знання та всі ті інструменти, які допоможуть вашій організації у започаткуванні та розвитку соціального підприємництва.

?

? Юридичні консультації в рамках інституційної підтримки.

? Освітньо-практична поїздка з обміну досвідом для учасників МАСП на локації працюючих соціальних підприємств. Ви познайомитеся із роботою вже існуючих соціальних підприємств під час семиденної мандрівки Study-туром по Україні. Відвідаєте Краматорськ, Харків, Полтаву, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк та Львів; побуваєте в коворкінгу візажистів, музеї у темряві, соціальній майстерні "Woodluck" та інших незвичайних локаціях. Візьмете у свою скарбничку різноманітні кейси, які допоможуть вашій організації стати краще та започаткувати своє соціальне підприємство.

?
? Бенефіціари будуть долучені до Мережі агентів соціального підприємництва, яка буде функціонувати як платформа для реалізації загальних ідей та спільних проєктів.

?

? Завдяки участі у цьому проєкті ви зможете не лише покращити економічний стан, а ще й підвищете соціальну свідомість населення всієї своєї громади!

Положення конкурсу https://bit.ly/pologennyaMACP

Форма для реєстрації https://bit.ly/reesnraciya_MACP (кінцевий термін подачі заявок: 19 липня 23:59) 2020р.
Слідкуйте за новинами на нашій сторінці Facebook ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада", в акаунті Instagram @severodonetska_molodizhna_rada або на сайті http://smr.sd.ua.
?
Надсилайте свої питання щодо конкурсу на електронну адресу:  mr.masp2020@gmail.com (зазначте в темі повідомлення «Конкурс. Тренінг»).
Отримайте відповіді від координаторки проєкту – Луньової Оксани за тел.  +38 (050) 992 36 74.?

Проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».