11 липня на ФСК «Здоров?я» Було проведено нагородження переможців та призерів Зимового Чемпіонату з футзалу та Чемпіонату з футзалу на майданчику зі штучним покриттям

Дата: 13.07.2020 14:18

11 липня на ФСК «Здоров′я» Було проведено нагородження переможців та призерів Зимового Чемпіонату з футзалу та Чемпіонату з футзалу на майданчику зі штучним покриттям.

Зимовий Чемпіонат з футзалу: І місце – с. Паньківка, ІІ місце – Дніпро, ІІІ місце – ДЮСШ. Кращі гравці – Греков Нікіта та Кравцов Сергій(воротар).

Чемпіонат з футзалу на майданчику зі штучним покриттям:  І місце – Дніпро, ІІ місце – ДЮСШ, ІІІ місце – с. Паньківка. Кращі гравці: Вергуленко Максим та Вялий Богдан(воротар). Кращій бомбардир – Писаренко Андрій.

Після нагородження команд було розіграно кубок Білокуракинської ОТГ з футболу  за правилами «Шкіряного м’яча».

У змаганнях взяло участь 6 команд: Дніпро, ДЮСШ, Юность, с. Паньківка, с. Тимошине та с. Нещеретове. Команди було розділено на дві групи.

У першому  полуфіналі зустрілися  с. Тимошине та Дніпро. В основний час команди зіграли в нічию, а в серії пенальті  перемогу одержали гравці з с. Тимошине.

У другому полуфіналі зустрічалися між собою ДЮСШ та с. Паньківка. У цій грі теж в основний час команди зіграли в нічию, а в серії пенальті  перемогу одержала команда  с. Паньківка.

У фіналі зустрілися між собою с. Тимошине та с. Паньківка і з рахунком 1-0 перемогу одержала команда  с. Тимошине.