ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білокуракинського КОЗЗСО Білокуракинської селищної ради Луганської області

Дата: 25.06.2020 16:03

Білокуракинська селищна рада Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білокуракинського КОЗЗСО Білокуракинської селищної ради Луганської області, яка знаходиться за адресою: Луганська область, Білокуракинський район, смт.  Білокуракине, вулиця Історична, будинок 57.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
  • мати стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність/відсутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Білокуракинської селищної ради до 25 липня 2020 р. за адресою: 92202, Луганська обл. смт. Білокуракине, вул Історична, 57а (приймальна начальника відділу освіти) в запечатаному конверті з поміткою «конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білокуракинського КОЗЗСО».

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Плотницька Олена Вікторівна.

Довідки за тел: (06462) 2-10-73