Шановні мешканці Білокуракинської громади!

Дата: 23.03.2020 13:39

На сьогоднішній день основним питанням для усіх нас є протидія коронавірусу. Ми всі спостерігаємо за ситуацією, що склалася з поширенням небезпечного коронавірусу в Європі та маємо вжити всі необхідні заходи, щоб мінімізувати можливість поширення хвороби на території України, зокрема на території Білокуракинської громади.

Як показує світова практика, на ранніх стадіях розповсюдження вірусу необхідно діяти рішуче. Ми вже бачимо, що країни, які діють на випередження, та вжили заходи, що на той момент здавались непопулярними,  відчутно зменшили кількість смертей.

Відповідно до постанови  КМУ від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19»

з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України оголошений карантин.

Заборонено:

1) відвідування закладів освіти її здобувачами ;

2) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

4) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;

заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному  і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;

перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Також рекомендовано скасувати проведення особистого прийому громадян, наради чи засідання, за винятком виключних випадків, максимально переводити в режим телефонних консультацій чи відеоконференцій.

Дорогі білокуракинці!

Звертаюся до вас із закликом усвідомити серйозність ситуації та з розумінням поставитися до неї, адже кожен з нас на своєму місці має вжити всіх заходів для того, щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. На мою думку, на сьогодні не може бути надмірних заходів безпеки.  Ціна бездіяльності може виявитись надто високою. Тому прошу всіх громадян без особливої потреби не виходити зі своїх домівок.

Якщо у вас виникла необхідність звернутися до керівництва та спеціалістів виконавчого комітету Білокуракинської селищної  ради, то це можна зробити у телефонному режимі за номером - (06462) 2-27-38, або листом на електронну пошту - bktergromada@meta.ua.

Дякую за порозуміння та закликаю вас не піддаватися паніці та розсудливо оцінювати ситуацію. Тільки спільними зусиллями ми зможемо перемогти розповсюдження вірусу  COVID-19 та залишитися здоровими.

Голова Білокуракинської селищної територіальної громади Сергій Сірик