УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!!

Дата: 21.01.2020 13:22

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, Білокуракинська селищна рада з  27 січня 2020 року запроваджує  технологію електронного ведення погосподарського обліку з використанням автоматизованої інформаційної системи.

Керуючись ст. 27, 30 Закону України « Про місцеве самоврядування», наказом Державної служби статистики України  № 56 від 11.04.2016 року , заплановано провести погосподарський облік у селищі Білокуракине.

З детальною інформацією про ведення по господарського обліку можна ознайомитися в ІНСТРУКЦІЇ з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах.

Керівництво Білокуракинської селищної ради попереджає населення громади про проведення погосподарського перепису та підтверджує законність та безпечність заходу. Згідно Закону України «Про публічну інформацію» залучені представники селищної ради (з посвідченнями) будуть звертатися до кожного домогосподарства з проханням надавати необхідну інформацію. Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою,керівництво

Білокуракинської селищної ради