Новорічні свята з подарунками від Білокуракинської громади

Дата: 27.12.2019 10:37

Білокуракинська селищна рада на всі 100% забезпечила новорічними подарунками вихованців та учнів закладів освіти Білокуракинської ОТГ. Так, на святкування Дня Святого Миколая виділено 8026,4 грн на придбання 250 учням та 407 вихованцям солодких подарунків. На проведення новорічних ранків 1270 учнів (з 1 по 11 клас) всіх закладів освіти та 407 вихованців дошкільних навчальних закладів забезпечені новорічними подарунками на загальну суму 136725,80 грн. Для нагородження грамотами та солодкими подарунками 116 обдарованих дітей Білокуракинської громади виділено 9000 грн. На проведення новорічних та різдвяних свят у позашкільних навчальних закладах виділено 8500 грн на Будинок дитячої та юнацької творчості та 6000 грн на Дитячо-юнацьку спортивну школу.

У цілому Білокуракинською селищною радою на проведення новорічних та різдвяних свят у закладах освіти виділено 168252,20 грн.