10 грудня День відкритих дверей —привід завітати в гості!

Дата: 11.12.2019 16:17

Фото без описуВ цей день  працівники  "Білокуракинського бюро правової допомоги" Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги гостинно зустрічали учнів 6 В класу Білокуракинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.  Школярі засвоїли матеріал на тему : "Права дітей", «Кримінальна, адміністративна, цивільна та дисциплінарна відповідальність неповнолітніх», який  надавався у легкий та   доступній  формі у вигляді дитячого фільму з мультиплікаційними  героями. Діти пригощались солодощами, обмінювались думками, жартували. Власні  емоції та враження від зустрічі  дітлахи перенесли на плакат правової допомоги, який залишили  працівникам Бюро на згадку  про себе!