«Вечір при свічках»

Дата: 03.12.2019 16:18

Фото без описуДо дня людей з особливими можливостями 03.12.2019 р. відділенням денного перебування КУ «Центру надання соціальних послуг» Білокуракинської селищної територіальної громади було організовано захід присвячений дню людей з інвалідністю «Вечір при свічках»

На заході були присутні люди, для яких світ сприймається по іншому через обмеження в пересуванні, спілкуванні та інших можливостей.. Вони не вимагають до себе жалю, бо це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть з усіх  сил. Тому можливість зібратися разом, поспілкуватися була надзвичайно важливою. Перегляд соціальних роликів «Життя інвалідів» та Досягнення паралімпйців» вселяла в душі зневірених людей надію та мотивували жити далі. Ансвмблі відділення «Славіна» та «Слобожаночка» дарували пісні та гумор, вірші і балади про сильних духом людей вселяли надію. Особливого шарму додали свічки запалені цього дня у залі, затишно та по сімейному. Охочі грали в шахи та шашки. Було багато танців та веселощів.

Додав також настрою святковий обід з кулішем та солодощами: тортами та цукерками. Задоволені та щасливі люди, які надихають нас діяти і жити.