ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ САНІТАРНИХ ПАСПОРТІВ НА ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дата: 21.11.2019 08:59

Управління державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області в межах своєї компетенції інформує:

Відносини між органами виконавчої влади, операторами ринку харчових продуктів та їх споживачами регулює Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Статтями 43 та 44 зазначеного Закону встановлені гігієнічні вимоги до рухомих та/або тимчасових потужностей та до транспортних засобів, призначених для торгівлі та транспортних засобів для перевезення харчових продуктів. Оформлення санітарних паспортів на транспортні засоби Законом не передбачено.

Однак вимоги стосовно належних умов транспортування продуктів харчування залишаються чинними. Згідно з ними вся відповідальність за безпечність та якість харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу покладено на операторів ринку (суб’єктів господарювання).