Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйних гідротехнічних споруд водних об'єктів розташованих на території Білокуракинської селищної ради

Дата: 07.11.2019 08:30

Білокуракинська селищна рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйних гідротехнічних споруд водних об'єктів, а саме:

– Гідротехнічна споруда (штучного водосховища Наливне) за адресою: смт.Білокуракине, вул.Зарічна, 16;

– Гідротехнічна споруда (штучного водосховища) за адресою: с.Бунчуківка, вул.Набережна, 6;

– Гідротехнічна споруда (штучного водосховища) за адресою: с.Лизине, вул.Озерна, 1а.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до селищної ради з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.