УВАГА! НА ЛУГАНЩИНІ СТАРТУЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ХІІ ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ “МОЛОДА ЛЮДИНА ЛУГАНЩИНИ-2019”

Дата: 05.11.2019 13:53

Заявки на участь в щорічному обласному конкурсі приймаються до 10 грудня поточного року.

До участі запрошується молодь віком від 18 до 35 років, яка проживає у Луганський області.

Номінації конкурсу: “Молодий журналіст року”, “Молодий працівник правоохоронних органів”, “Молодий працівник сфери промисловості”, “Молодий працівник рятувальної служби”, “Відкриття року в галузі спорту”, “Молодий працівник сільського господарства року”, “Молодий вчений року”, “Молодий громадський діяч року”, “Молодий волонтер року”,  “Відкриття року в галузі культури та мистецтва”, “Молодий медичний працівник року”, “Молодий підприємець року”, “Молодий працівник соціальної сфери”, “Молодий освітянин року”, “Молодий бібліотекар року”, “Молодий військовослужбовець”, “Молодий працівник державної служби”.

Анкети-заяви та документи необхідні для участі в конкурсі подаються за адресою : м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова 4к, кабінет №6, 4 поверх, або на email: locpmisi@ukr.net. Деталі за телефоном: (095) 223-94-97.

Анкета-заява та положення за посиланням: http://sms.lugansk.ua/mml_2019/

Організатори: Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.