"Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу"

Дата: 23.10.2019 16:08

22 жовтня, в смт. Білокуракине, був проведений третій тренінг на тему "Бізнес-планування як крок до ефективної діяльності коопреративу" в рамках проєкту "Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ", який реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом "Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку" в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

SWOT-аналіз та його практичне застосування для кооперативу допоміг визначити ключові переваги та визначити декілька своїх сегментів. Аналіз ризиків та визначення затрат продемонстрували практичну потребу в обладнанні, а командна робота допомогла визначити ключові позиції. Утверджена мета кооперативу - це лише крок??, формування його бізнес-плану - етап становлення: сьогодні було детально розібрано один з двох типів бізнес-планів та проаналізовано їх різницю, другий тип практично розберемо на наступному тренінгу.

Джерела фінансування та історія створення - на що дивляться грантодавці? Наші учасники це вже знають????, а ви?????

Заплановані тренінги в рамках нагального проєкту максимально націлені на повну інформаційну та практичну підтримку. Далі буде!????

????Проєкт реалізовується ГО "АРР Східного Донбасу" в партнерстві з Білокуракинською ОТГ та Білокуракинською РДА.