Шановні Білокуракинці!

Дата: 27.09.2019 14:32

У рамках проведення заходів з упорядкування адресного господарства смт. Білокуракинев межах підготовки до проведення чергового Всеукраїнського перепису населення у 2020 році. Білокуракинська селищна рада звертається з прохання до ОСББ та громадян, які не мають на будівлях номерних знаків, що віповідають поштовим адресам будинків, встановити їх у місячний термін.

Нагадуємо, що згідно розділу 6 «Правил благоустрою  територій смт. Білокуракине та сіл об'єднаної територіальної громади Білокуракинської селищної ради» затверджених рішенням сесії Білокуракинської селищної ради від   01  червня 2016 року    № 9/3   пп 6.1.1 ОСББ та громадяни повинні забезпечувати встановлення номерних знаків на фасадах(парканах,воротах)

Правила благоустрою містять загальнообов'язкові норми на території всіх населених пунктів Білокуракинської селищної територіальної громади, за порушення яких передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні  правопорушення.

Білокуракинська ОТГ