УВАГА!!! Оголошується конкурс з написання тексту та музики гімну Білокуракинської селищної територіальної громади

Дата: 19.09.2019 10:56

Виконавчим комітетом Білокуракинської селищної ради оголошено конкурс з написання тексту та музики гімну  Білокуракинської селищної  територіальної громади.
Метою конкурсу є визначення найкращих науково обгрунтованих засад і варіантів написання тексту та музики гімну  Білокуракинської селищної  територіальної громади.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з

01.10.2019р.  по 31.12.2019р.;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 06.01.2020 по 10.01.2020р.;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 13.01.2020 по 31.01.2020 р;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 03.02.2020;
5 етап –
затвердження тексту та музики гімну Білокуракинської селищної територіальної громади на черговій або позачерговій сесії Білокуракинської селищної ради.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 1000 (одна тисяча) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий  текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Основними завданнями конкурсу, окрім написання тексту та музики гімну  громади є збереження історичної та культурної спадщини сіл та селища Білокуракинської селищної територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Білокуракинську селищну територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Луганщини.
Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Білокуракинської територіальної громади, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Детальніше про умови конкурсу дивитися у Положенні про конкурс.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку  bktergromada@meta.ua з поміткою у назві теми листа «Текст і музика гімну».