18.06.2019 у Торгово-промисловій палаті України офіційно відкрилось представництво міжнародної організації, яке допоможе вітчизняним підприємцям легко знайти партнерів у Китайській Народній Республіці.

Дата: 26.06.2019 16:16

«Open Gâte China» - головний партнер китайської організації «Chinese People's Association for Friendship with Foreign Countries» («CPAFFC»), яка є з’єднувальним мостом між урядом і китайським товариством за кордоном.

Метою роботи «Open Gâte China» є налагодження культурного, просвітницького й економічного зв’язку між Україною та Китаєм, підготовка компаній України для виходу на міжнародні ринки та до активної співпраці з Китаєм.

Китай починає розглядати Україну як важливий майданчик (виробничий, інфраструктурний і логістичний) для активної співпраці з Європою.

Китайські компанії зацікавлені у співпраці з українським бізнесом у багатьох сферах торгівлі, економіки та інвестицій.

«Огляд ринку. Китайська Народна Республіка»