Дата: 25.04.2019 15:50

З приходом весни починається прокидатися природа після зимового сну природа. В квітні місяці традиційно відзначається свято День Довкілля. 19 квітня в селах Луб’янка та Заїківка пройшли суботники присвячені Дню Довкілля. Населення сіл  активно прийняли участь в суботнику. Найбільше відзначилися робітники з благоустрою -  Яренко Віктор, Яренко Олена. Грушевська Ольга, Заїка Валерій, які впорядкували територію футбольного поля, займалися побілкою дерев та бордюр. Також на передодні великого свята Паски була впорядкована територія місцевого кладовища. Бончужний Микола та Світличний Володимир займалися ремонтом огорожі кладовища. Також слід відзначити, що під час суботнику була вирішена проблема аварійних дерев, з якою допоміг впоратися Мілютін Володимир. Щиро дякую небайдужим людям за допомогу та небайдужість.