День благоустрою в с. Лизине

Дата: 25.04.2019 09:14

Квітень – це традиційний період наведення чистоти та благоустрою територій. Для жителів села Лизине також це не виключення. 19 квітня 2019 року працівники ФАПу Коваленко Ю.Г, Скороход П.П, сільського будинку культури Лапта Н.І, Грінченко С.В, Хмеленко К.О, діловод Вірченко О.Г., прибиральниця Ткаченко С.І, робітники з благоустрою Лизенко О.П, Коваленко М.В, Піднебенний Р.М, Коваленко А.М, Бушля О.О під керівництвом старости села І.В.Коваленко провели заходи по благоустрою села.

Було упорядковано нові клумби, які були розроблені восени, клумб, які вже існували, висаджено безліч квітів, як багаторічних так і одноліток, щоб з весни до пізньої осені село буяло різнобарв’ями та милувало око не тільки односельцям а й гостям села.

Висаджено 250 саджанців дерев на стадіоні, установлено лавки, тренажери, автобусна зупинка та благоустроєно територію біля неї.

Робота закипіла з самого ранку. Жителі села не залишились байдужими – люб’язно надали саджанці дерев, багаторічних квітів та насіння.

З надією очікуємо результат соєї праці