Щодо участі у міжнародній культурно-освітній поїздці

Дата: 10.04.2019 09:51

Громадська організація «Відкритий світ молоді» з 30 червня до 09 липня 2019 року запланувала міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини.

Метою поїздки є створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, формування соціальної мобільності, розширення світогляду.

У ході поїздки передбачається проведення тренінгу з розвитку навичок ефективного спілкування і лідерства, а також вивчення культурно-історичної спадщини, відвідування національних парків зазначених країн.

У поїздку запрошуються представники державних адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, системи освіти, соціальної політики, охорони здоров’я, інші зацікавлені особи.

Просимо проінформувати підпорядковані районні, міські структурні підрозділи про організацію поїздки. Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників.

За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.