Конкурс кращі практики місцевого самоврядування у 2019 році

Дата: 05.04.2019 13:57

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році (далі - конкурс).

Тематика конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету».

2. «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад».

3. «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку».

Звертаємо увагу, що у 2019 році прийом заявок завершується 9 серпня.

З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами: (044) 303- 99-16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590-47-76.

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»2019 року стартував Наказ Мінрегіону № 78 від 22.03.2019 року

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

Це можуть бути практики:

?        сприяння нарощенню податкової бази, збільшення доходів місцевого бюджету регіону/району/громади;

?        створення індустріального парку, бізнес-інкубатора, центру підтримки бізнесу;

?        інвентаризація землі, створення реєстру, робота з власниками (користувачами) земельних ділянок;

У налагодження обміну інформацією з ДПА щодо платників податків; У запровадження планомірної роботи з платниками податків;

?        ефективна політика щодо ставок та пільг по платі за землю та інших місцевих податків і зборів.

Тема 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад Приклади практик:

У проекти розвитку, засновані на особливостях територій та їхній унікальності (звичаї, обряди, кухня, ремесла, природа, історія, люди); У креативна економіка, локальні бренди; У фестивалі, виставки, ярмарки; У туристичні маршрути та об'єкти.

Тема 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку Приклади таких практик: У молодіжні ради при ОМС; У творчі майстерні, громадські простори; У курси з підприємництва для школярів, молоді; У молодіжні бізнес-ініціативи; У інші молодіжні формати участі у місцевих справах

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: у 2019 році прийом заявок триватиме до 9 серпня.

Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Нагадаємо, що протягом 2014 - 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»

Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minreqion. qov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/

ЗАЯВКА учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році