ПРЕС-АНОНС Експерти Ресурсного центру УАРОР проведуть тренінг з управління бюджетним процесом у громадах

Дата: 05.04.2019 09:07

11 квітня у Краматорську відбудеться другий тренінг проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади», що орієнтований на постраждалі від конфлікту райони Донецької та Луганської областей.

Програма тренінгу спрямована на вдосконалення управління бюджетним процесом та напрацюваннянавичокз ефективного бюджетного менеджментув громадах.

Провідні експерти Української асоціації районних та обласних рад з питань місцевих фінансів та фіскальної децентралізації відпрацюють із громадами механізми моніторингу виконання місцевих бюджетів, визначення ефективності використання бюджетних коштів та запровадження системного контролю за недопущенням порушень бюджетного законодавства.

Зокрема, учасники:

1.         Вдосконалятьсвоїнавички з визначенняефективностівикористаннябюджетнихкоштів.

2.         Проаналізуютьвидипотенційнихбюджетнихправопорушень та заходи впливу за недотриманнявимог бюджетного законодавства.

3.         Підвищатьрівеньзнань в частиніорганізаціїсистемивнутрішнього контролю та аудиту в бюджетному процесі.

4.         Обговорятьактуальніпитаннястосовноформування та виконаннямісцевихбюджетів.

Громади-учасники проекту:

Донецька область:Ясинуватський район - Очеретинська селищна рада; Марійський район - Красногорівська міська рада, Марійська міська рада, Курахівська міська рада; Волноваський район - Хлібодарівська сільська рада, Ольгінська селищна рада, Волноваська міська рада; Бахмутський район - Сіверська міська рада, Соледарська міська рада, Торецька міська рада.

Луганська область:

Новоайдарський район - Новоайдарська селищна рада, Щастинська міська рада; Попаснянський район - Попаснянська міська рада, Золотівська міська рада, Гірська міська рада; Біловодський район - Біловодська селищна рада; Станично- Луганський район - Станично-Луганська селищна рада, Широківська сільська рада, Красноталівська сільська рада; Кремінський район - Красноріченська селищна рада.

Організатори тренінгу:

Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку (http://rozvytok.in.ua) та проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).