Створення моделі інтегрованої системи соціального захисту та соціального обслуговування населення Білокуракинської ОТГ.

Дата: 21.03.2019 15:13

Фото без описуФото без опису

Програма Відновлення та розбудови миру, яка реалізується ПРООН в Україні та Організацією ООН Жінки, за фінансування Європейського союзу, розпочинає діяльність, спрямовану на підтримку створення в Білокуракинській громаді моделі інтегрованої системи соціального захисту та соціального обслуговування населення. 19 березня 2019р. у приміщенні Білокуракинської селищної ради відбулась зустріч представників  селищної територіальної громади з радником Місоцполітики України з питань ВПО у Луганській обл., національним консультантом Юліаною Гасанбековою, спеціалістом з Соціально-Економічного Розвитку Компоненту Децентралізації та Місцевого Самоврядування Наталєю Белюкіною,  заступником директора  департаменту соціального  захисту населення Луганської ОДА Сердюковою Інною Павлівною, директором ЛОЦСССДМ Єременко Іриною Володимирівною.

Мета зустрічі -  спільно з представниками Білокуракинської ОТГ провести аналіз потреб та можливостей громади у забезпеченні послугами соціального характеру населення. На основі отриманих даних розробити та створити модель інтегрованої системи соціального захисту та соціального обслуговування населення Білокуракинської громади, в основі якої лежить метод кейс-менеджменту. Фінансова підтримка ПРООН буде спрямована на закупку необхідного обладнання, техніки, меблів, тощо. А також створення електронної системи забезпечення прозорості та відкритості роботи Центру шляхом залучення своїх клієнтів та провайдерів до спільного планування, поставки та оцінки послуг та системи електронного документообігу.