Про інформування зацікавлених

Дата: 21.02.2019 14:33

За інформацією Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) в Україні продовжує діяти програма грантової та фінансової підтримки малого та середнього бізнесу (далі – МСБ).

У своїй співпраці ЄБРР орієнтований на комплексний підхід і всебічну підтримку МСБ. З метою поширення інформації серед підприємців регіону про напрями діяльності ЄБРР у Луганській області надаємо інформацію щодо:

- діючих проектів локального та міжнародного консалтингу;

- банківських продуктів для МСБ;

- проведення тренінгів на базі мережі Центрів підтримки бізнесу;

- програм підтримки бізнесу.

Просимо сприяти розповсюдженню інформації серед потенційно зацікавлених суб’єктів господарювання про можливість участі у програмах грантової та фінансової підтримки МСБ.

Також, у разі зацікавленості суб’єктів господарювання щодо участі у зазначених програмах за відповідними напрямами, просимо у термін до 04.03.2019 повідомити Департамент (за формою, що додається) на електронну адресу depzz.zapyt@loga.gov.ua для подальшої координації взаємодії представників бізнесу та ЄБРР й організації зустрічі для проведення презентації програми грантової та фінансової підтримки МСБ та попереднього обговорення можливих проблемних питань.

Додаток 1: Форма надання інформації в ел. вигляді

Додаток 2: Програма грантової підтримки ЕБРР для МСБ в ел. вигляді