Дата: 21.02.2019 13:38

28-29 березня 2019 року у Києві відбудеться III міжнародна спеціалізована виставка City Trans Ukraine 2019, організатором якої є компанія «Бізнес-Форум». Асоціація міст України виступає офіційним партнером заходу.

У рамках заходу проводиться профільна конференція «Транспорт та сучасне місто» та круглий стіл «Міська мобільність». На обговорення виносяться питання розвитку транспортної галузі України, зокрема, щодо ринку міських пасажирських перевезень (автобуси, тролейбуси, електробуси, трамваї, пасажирські мікроавтобуси).

Учасники виставки City Trans Ukraine 2019 - оператори міського транспорту, виробники рухомого складу та дилери, постачальники ITS-рішень та послуг, виробники зарядних станцій та обладнання для електротранспорту, а також представники органів влади.

Представники органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств зможуть ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку міських пасажирських перевезень, перспективами збільшення частки електротранспорту на ринку міських пасажирських перевезень, практичним досвідом розвитку інфраструктури для сучасних видів електротранспорту, шляхами розвитку міського транспорту для людей з інвалідністю тощо.

Участь у заході безкоштовна. Попередньо необхідно зареєструватися на сайті виставки за посиланням: http://www.citytrans-ua.com/ua/component/me/?action=register.

Місце проведення - м. Київ, НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55)

Більше про захід можна дізнатися на сайті http://www.citytrans-ua.com/ua або з Інформаційної брошури, що додається.

З запитаннями можна звертатися до Ганни Грачової (тел. 056 7943394, моб. 068 7941040, e-mail: a.gracheva@b-forum.com).