Дата: 25.01.2019 10:32

25 січня 2019 року в Білокуракинській ОТГ за участі депутатів, старост сіл, діловодів, громадських організацій та місцевого населення проводились громадські слухання та обговорення щодо перспективних Планів розвитку територій на 2019-2021 роки. Заслухавши виступи присутніх, було доповнено перелік  пріоритетних проектів на 2019-2021рр., які передбачається включити до обласного перспективного плану та окремий перелік, який необхідно включити до районного перспективного плану. Вони затверджені рішенням виконавчого комітету Білокуракинської селищної ради та викладені в додатках нижче.

Таблиця для перегляду