Дата: 07.12.2018 11:50

6 грудня 2018 року відбулося засідання круглого столу депутатського корпусу Білокуракинської селищної ради. В засіданні взяли участь понад 20 депутатів селищної ради, 13 старост, селищний голова, заступники селищного голови, секретар селищної ради, фінансовий сектор Білокуракинської селищної ради та завідуючі секторів селищної ради. Темою для обговорення за круглим столом став Бюджет на 2019 рік по Білокуракинській територіальній громаді. За круглим столом обговорювалися проблемні питання освіти, культури, соціального захисту та благоустрою громади. Заслухано пропозиції, щодо перспективних Планів розвитку територій на 2019-2021 роки. Селищний голова та депутати прийняли до розгляду всі проблемні питання та пропозиції, щодо перспективних Планів розвитку територій на 2019-2021 роки намітили шляхи їх вирішення та визначилися із найважливішими напрямками розвитку громади у найближчій перспективі 2019-2021 р.