ГРАФІК обговорень перспективних Планів розвитку територій на 2019-2021 роки

1

6.12.18

55

Голова сел.ради, депутати, старости сіл, діловоди, спеціалісти сел. ради, запрошені, представники громади (сесія селищної ради)

Висвітлення в місцевій газеті, на офіційному сайті громади, в соціальних мережах (Фейсбук)  та інших спільнотах

2

27.12.18

Старостинські округи

1000

Голова сел.ради, депутати, старости сіл, діловоди, громадські організації, місцеве населення (громадські слухання та обговорення)

Висвітлення в місцевій газеті, на офіційному сайті громади, в соціальних мережах (Фейсбук)  та інших спільнотах

3

29.01.19

55

Голова сел.ради, заступники голови, депутати, старости сіл, керівники структурних підрозділів, спеціалісти сел. ради, запрошені,  представники громади  (сесія селищної ради)

4

27.02.19

55

Голова сел.ради, заступники голови, депутати, старости сіл, керівники структурних підрозділів, спеціалісти сел. ради, запрошені  представники громади (сесія селищної ради)

5

29.03.19

55

Голова сел.ради, заступники голови, депутати, старости сіл, керівники структурних підрозділів, спеціалісти сел. ради,  запрошені  представники громади (сесія селищної ради)

6

29.04.19

55

Голова сел.ради, заступники голови, депутати, старости сіл, керівники структурних підрозділів, спеціалісти сел. ради,  запрошені  представники громади (сесія селищної ради)