з 05 по 10 лютого 2019 року буде проведено ІІ Міжнародний господарський форум «Смарт-місто та екосистема»

Дата: 14.01.2019 10:24

З метою консолідації зусиль, направлених на розвиток громад в Україні, з 05 по 10

лютого 2019 року буде проведено ІІ Міжнародний господарський форум «Смарт-місто та екосистема».

В рамках форуму заплановано проведення конференцій: XIV міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісні комунальні послуги - стратегічний напрямок розвитку громад», II міжнародна науково-практична конференція «Смарт розвиток громад - реалії та перспективи». Основними темами форуму є: енергозбереження, альтернативні джерела енергії, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, управління житлом, управління відходами, питання екології, смарт спеціалізація та сталий розвиток громад, освіта та медицина, урбаністичний та ландшафтний дизайн. Під час проведення Форуму відбудеться спеціалізована виставка: «Сучасні технології та інновації як інструмент модернізації господарства громад». Поза офіційною програмою плануються творчі зустрічі з театральними митцями, письменниками, відвідування Буковелю. До участі в роботі форуму запрошуються керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування, в т.ч. об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств, представники центральних органів виконавчої влади, політики, представники бізнесу, науки, громадських організацій та їх об’єднань, професійних асоціацій, а також всі ті, хто зацікавлений в розбудові розвиненого громадянського суспільства, ефективного бізнесу, відповідального ставлення до природних ресурсів та екосистеми. Очікувана кількість учасників ІІ-го Міжнародного господарського форуму «Смарт-місто та екосистема» понад 400 осіб. Вартість участі у форумі становить 5700 грн за одного представника (участь у всіх заходах форуму: кава-брейки, обіди, вечері, культурна програма), для водіїв - 1500 грн. Сердечно запрошуємо Вас особисто підтримати організацію цього форуму і взяти у ньому участь.

Місце проведення: м. Яремче, вул. І. Петраша, 30, база відпочинку «Карпати».

Контакти: тел.: +38 067 383 44 17; +38 097 313 50 17; адреса електронної пошти:

pro100i@ukr.net

Проект програми