Дата: 09.01.2019 08:50

В 2018 році в Білокуракинській селищній раді вперше стартував конкурс «Бюджет участі». До селищної ради надійшло 16 проектних заявок, з яких було 9 проектів визнано переможцями та реалізовано у 2018 році. З місцевого бюджету Білокуракинської селищної ради було на реалізацію проектів виділено 438,0 тис.грн. Власними силами населення відповідно до положення «Про бюджет участі» зібрано близько 20,0 тис. грн. на співфінансування проектів – переможців.

На вулицях селища та сіл Білокуракинської ОТГ з’явилися 6 нових дитячих та спортивних майданчиків: в смт.Білокуракине по вул.Підгірна, вул.Тімірязєва, вул.Центральна та на кв.Миру., в селах Попівка та Паньківка.

Були облаштовані зони відпочинку для населення в селах Курячівка та Олексіївка.

В селі Цілуйкове були виготовлені та встановлені  2 автобусні зупинки для школярів.

Населення не лише самостійно зібрали кошти на співфінансування проектів, а й приймали участь у облаштуванні майданчиків та встановленні обладнання.

Підводячи підсумки, хочемо подякувати всім, хто приймав участь в реалізації проектів та запрошуємо до співпраці у наступному 2019 році. Спільними зусиллями ми зробимо наше селище та села комфортними для життя та більш привабливими. Також закликаємо до дбайливого ставлення до суспільного майна та виховання свідомості у суспільстві.