«Я - проти насильства!»

Дата: 12.12.2018 15:34

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Саме тому щорічно, із 25 листопада по 10 грудня, на території України проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої — привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в соціальному середовищі та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Ось і в Білокуракинській ЗОШ №2 25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства».