Луганська область, Сватівський район

Увага важливе оголошення!!!

Дата: 12.12.2018 10:32

На виконання Указу Президента України № 393 від 26 листопада 2018 року «Про введення воєнного стану в Україні» Білокуракинською селищною радою призначено відповідальних з цивільному захисту по Білокуракинській ОТГ. На даний час Білокуракинською селищною радою здійснюються заходи щодо приведення та покращення стану готовності до виконання за призначенням захисник споруд цивільного захисту.

На вхідних дверях багатоквартирних будинків кварталу Миру №№1-8, вул. Центральна № 247а,189а,38а,40, вул. Історична № 62,вул. Паркова № 35 смт.Білокуракине проведено маркування місць розташування захисних споруд цивільного захисту, а саме встановлено показники руху та таблички на захисні споруди для своєчасного зайняття їх населенням, що підлягає укриттю. Населення, що проживає в приватному секторі підлягає укриттю у власних підвалах.

Для інформації та повідомлень на випадок надзвичайної ситуації звертатися до заступника селищного голови – Шутя Дмитра Антоновича: 095 328 88 90, спеціаліста селищної ради – Рожка Сергія Івановича: 050 870 57 46.