«Благодійна Україна - 2018»

Дата: 28.11.2018 10:02

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі заснований Асоціацією благодійників України з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018». Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що традиційно відбудеться навесні 2019 року у Києві.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2018» - 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org, або в Оргкомітеті конкурсу за тел. 067-16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

Положення про конкурс

Посилання для заватаження https://rada.info/upload/users_files/04335447/d3cdf490da3fa1ce68a16619339fb2ca.pdf