Вихованці гуртка «Веселий вулик» виготовили подарунки своїм вчителям

Дата: 12.10.2018 15:39

Кажуть, що справжнім вчителем треба вродитися, і що вчитель – це не професія, а велике покликання. Недарма великий Гете вважав, що тих, у кого вчимося ми, правильно називають вчителями нашими, але не всяк, хто вчить нас, заслуговує це імя. Адже ці люди – вчителі, педагоги, власною працею, даруючи свої знання учням, , роблять великий внесок у розвиток людської особистості, і тим самим у розвиток нашого суспільства. Їх непосильна праця не може лишитися не поміченою і неоціненною по достоїнству.

Саму керуючись цими словами та почуттями вихованці гуртка «Веселий вулик» 7 жовтня зібралися у Шапарській бібліотеці – філії №16 , щоб виготовити подарунок своїм вчителям. Діти дуже старанно робили троянди з серветок, вкладаючи в них всю свою любов та повагу. Вони зробили чудовий топіарій – дерево щастя власними руками. А наступного ранку  діти разом  з керівником гуртка  Марченко О. В. привітали своїх учителів у школі, добрими словами та чудовим подарунком.