«Мово моя рідна – мова українська»

Дата: 10.09.2018 13:02

Міжнародний день грамотності щорічно відзначається 8 вересня за ініціативою ЮНЕСКО з 1966 року. Сьогодні кількість освічених людей досягає чотирьох мільярдів, проте ще не до кінця досягнута мета ліквідації неграмотності: 860 мільйонів дорослих залишається безграмотними, а понад 100 мільйонів дітей не ходять до школи. Шлях до мовної доскональності починається з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею, відчувати власну відповідальність за рідну мову. Тому бібліотекар Олексіївської бібліотеки-філії №3 Олешко М. запропонувала дітям взяти участь в мовному калейдоскопі «Мово моя рідна – мова українська», який допоміг їм відчути свою грамотність з української мови. Мовний калейдоскоп пропонував цікаві питання з орфографії, синтаксису та морфології, також вони отримали цікаві мовні завдання: вікторину, гру з тлумачним словником, конкурс фразеологізмів, а ще багато загадок про мову. Завдяки цьому заходу діти зрозуміли, що в наш час вчитися і саморозвиватися потрібно все життя.