День знань в с.Олександропіль

Дата: 03.09.2018 09:10

Закінчилось літо і знову задзвенів шкільний дзвоник, збираючи дітей на перший урок.

На святкову лінійку в с.Олександропіль зібралося все село: батьки, бабусі й дідусі  прийшли привітати з Днем знань школярів.

Окрасою свята стали шестеро першокласників, які будуть навчатися в новій українській школі.

Їх привітали директор школи, Коюда С.М., спеціаліст селищної ради Рожко С.І., староста с. Олександропіль Хоружина М.А.

Завдяки коштам Білокуракинської ОТГ та спонсорській допомозі ПрАТ «Агротон», першокласники будуть  навчатися за новою програмою (придбане необхідне обладнання та роздатковий матеріал), а ще від Білокуракинської громади кожен першокласник отримав подарунок.

Білокуракинська ОТГ піклується не тільки про матеріальне забезпечення школярів, а і про патріотичне виховання молодого покоління.

На передодні 1 вересня за кошти з місцевого бюджету громади в с. Олександропіль була проведена реконструкція Обеліску загиблим воїнам (замінено плити з прізвищами загиблих воїнів на гранітні).

Після лінійки школярі поклали квіти до Обеліску, але ж вони знають, що завдячують своїм щасливим дитинством дідам та прадідам, що загинули в роки  Великої Вітчизняної війни.