Цікавий та змістовний масовий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора України, відбувся в Олександропільській бібліотеці-філії № 2

Дата: 25.08.2018 14:25

«Україно! Мій духмяний диво цвіт,

Голубінь над  чистим золотом колосся.

Через терни йшли до тебе стільки літ,

І настав той світлий день, коли збулося!»

Цікавий та змістовний масовий захід, присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора України, відбувся в Олександропільській бібліотеці-філії № 2 . Бібліотекар Світлана Кіндратенко  запросила активних читачів бібліотеки, розповіла присутнім про цей знаменний день в житті нашої держави. Запропонувала до уваги присутніх огляд книжкової виставки до 27-річчя Незалежності України «Україна – унікальна! Україна – надзвичайна!», на якій зосередилась література з історії української державності, традицій нашого народу, його героїчного минулого, література про рідний край та його працьовитих людей. Далі діти відправилися в відео-мандри по найчарівнішим містах України. Подорож була дуже цікавою та повчальною, а наостанок діти власноруч намалювали листівки, в яких висловили своє ставлення до рідної Держави.