Увага оголошення!!!

Дата: 25.06.2018 10:19

Білокуракинська селищна рада, як представницький орган Білокуракинської селищної територіальної громади цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання  робіт за об»єктами:

1. «Капітальний ремонт тротуару по вул. Ценральна (Чапаєва), смт. Білокуракине, Луганської області».
      2. «Реконструкція парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка в смт. Білокуракине, Білокуракинського району»
      3. «Капітальний ремонт дороги по вул. Трудова, с.Дем’янівка, Білокуракинського району, Луганської області»
      4. «Капітальний ремонт дороги по вул.Історична смт. Білокуракине Луганської області»
      5. «Капітальний ремонт системи водопостачання в с.Олександропіль Білокуракинського району Луганської області»
      6. «Капітальний ремонт будівлі КЗ Дитячої школи мистецтв Білокуракинської селищної територіальної громади».

Докладну інформацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська область, смт.Білокуракине, пл.Шевченка, буд.6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 17 (сімнадцять) днів з дати надходження та реєстрації і повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00, 06 липня 2018 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам  нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 2-11-34