Дата: 15.06.2018 13:24

Запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень та бездіяльність державних реєстраторів не лише в судовому порядку, а також через Міністерство юстиції України та його територіальні органи.

Кожна особа, яка вважає порушені свої права у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також бізнесу, може звернутися до Міністерства юстиції України чи його територіального органу з метою оскарження рішень державних реєстрацій.

Таким чином, на законодавчому рівні надано можливість громадянам оскаржувати рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора або суб’єкта державної реєстрації не тільки до судових органів, але й цілком безкоштовно до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав та бізнесу