31 травня Білокуракинська ОТГ зібралася за круглим столом з метою аналізу результатів впровадження стратегічних документів

Дата: 31.05.2018 16:20

31 травня Білокуракинська ОТГ зібралася за круглим столом  з метою аналізу результатів впровадження стратегічних документів. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та голові правління ГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено огляд підсумків процесу впровадження стратегічних документів та результатів моніторингу Стратегії.

Без уваги не залишилося нововведення  громади – Бюджет участі. В 2018 році було прийнято 16 проектів на конкурс Бюджет участі Білокуракинської ОТГ та 11 з них отримали перемогу.

За підсумками круглого столу можемо бачити свої успіхи та слабкі місця, які потребують подальшого доопрацювання.