На території Білокуракинської громади не продаватимуть алкоголь в нічний час

Дата: 29.05.2018 15:37

Білокуракинська  селищна рада заборонила торгівлю алкогольними, слабоалкогольними та пивом в нічний час. Відповідне рішення було прийнято під час  сорок шостої сесії  15 травня  2018  року.

Забороняється продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв та пива в нічний час після 24 години . Як зазначається в документі, заборона реалізовувати алкоголь вночі необхідна для формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зниження кількості злочинів  і  правопорушень, скоєних в стані алкогольного сп’яніння. Контролювати підприємців будуть правоохоронці, зазначено в рішенні.