Дата: 23.04.2018 09:39

У період з 29 по 30 травня 2018 року в м. Київ відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організатором форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торгівельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв’язків з Китаєм.

Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудеться презентація галузей та проектів в сферах АПК, енергетики та енергоефективності, інфраструктури, туризму та інших напрямках, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю.

Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.

Звертаємось до Вас з проханням запросити зацікавлені компанії та організації області зі своїми інвестиційними проектами до участі у форумі. Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів.

Прийом заявок на участь у форумі проводить ТПП.

Більш детальну інформацію можна отримати:

-Голята Андрій: +38 (067) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

-Малаховська Станіслава: +38 (044) 279-17-50; +38 (067)232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net

Додаток: реєстраційна форма, анкета інвестиційного проекту на 2 арк  https://rada.info/upload/users_files/04335447/b4c2176026b2eea2d2e827f0d08a1b54.pdf