Міжнародний сільськогосподарський ярмарок

Дата: 23.04.2018 09:45

У період з 15 по 21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіки Сербія відбудеться найважливіша подія аграрного бізнесу в Південно-Східній Свропі - Міжнародний сільськогосподарський ярмарок.

Міжнародний сільськогосподарський ярмарок - це найбільша і найважливіша презентація сільсько господарства Центральної та Південно- Східної Свропи. Уже 85 років є провідним презентатором м. Новий Сад, Воєводини та Сербії. Він став набагато більше, ніж сама подія. Сучасна ярмаркова концепція заохочує міждержавне та економічне співробітництво, інтегруючи розвиток знань, виробництва та розвиток науки. Крім того, сприяє поширенню значення інновацій та є синтезом досвіду та досягнень у сільському господарстві. Новосадський ярмарок у травні згуртовує всіх важливих суб'єктів агробізнесу в цій частині Свропи, а також представників галузей економіки, які опираються на сільське господарство. На Сільськогосподарському ярмарку одночасно представлено новітні технологічні досягнення в сільському господарстві та застосування науки в сільському господарстві, органічні продовольчі виставки, Національна виставка тваринництва, бики вагою дві тонни, комбайни вартістю понад 700 000 євро, трактори близько півмільйона, продукти та послуги з найвіддаленіший куточків світу. Надзвичайно важливим сегментом є ділові та професійні зустрічі, які стосуються найактуальніших тем, з неминучою передачею знань та досвіду. Прямі зустрічі бізнесменів з усього світу на Міжнародних ділових зустрічах AgroB2B з року в рік фіксують все більше і більше учасників.

Сербська сторона запрошує до участі українських аграріїв. З цього приводу підготовлено спеціальній україномовний буклет 85 Мфжнародного сільськогосподарського ярмарку у Новому Саду, що додається.