Щодо проведення Всеукраїнського молодіжного форуму "Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

Дата: 06.04.2018 10:02

02 - 04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум "Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", організаторами якого є Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRJE).

Учасниками форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програмою заходу передбачено три блоки: "Бажай", "Удосконалюй", "Мотивуй", під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Для участі в заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Контактні особи:           Софія Школик, тел.:   +380638383244, e-mail: sshkolyk@ual.org.ua та Софія Шіляк, тел.: +380994521919, e-mail: sshiliak@ual.org.ua.