Соціально-економічна освіта дошкілля – крок у європейське майбутнє

Дата: 31.03.2018 13:13

Економіка — наука нелегка і непроста.
Це чудова, дивна штука,
Для людей і неспроста.
Вчить вона нас у садочку
Бережливості усіх.
Економіка — найкраща
Для дорослих і малих.
Під таким девізом відбулося методичне об'єднання вихователів Білокуракинської селищної ради за темою «Соціально-економічна освіта дошкілля – крок у європейське майбутнє», на базі дитячого садочка «Сонечко», де були присутні вихователі, начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради Зубкова Л.І., спеціалісти відділу освіти Плотницька О.В., Сокирко А.М., методист відділу освіти Лукавенко А.С.
Якісна дошкільна освіта - надважлива вимога суспільства й держави. Одним із важливих показників якості освіти є здатність дітей орієнтуватися у реаліях життя та досягати успіху.
Економічні зміни в суспільстві обумовлюють потребу формування передумов економічної освіти в єдності з моральною освітою, опанування дітьми дошкільного віку економічних знань і практичних умінь у доступній формі.
Однією з програм, яка сприяє оволодінню дітьми навичками, які допомагають соціальній інтеграції в суспільстві, вихованню в них готовності до свідомої участі в товарно-грошових відносинах є міжнародна програма соціально-фінансової грамотності дітей від «Афлатот».
Колектив дитячого садочка вже рік працює за цією програмою, як результат всіх напрацювань: виставка дидактичних матеріалів економічного спрямування, планування занять за програмою «Афлатот» від ІІ молодшої до старшої груп, та цікавий захід – де вихователі показали своє уміння донести ці знання не тільки дітям, а і батькам.