Білокуракинщину у Вінниці представляють голова Білокуракинської селищної ради Сергій Сірик та голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко

Дата: 05.04.2018 13:03

Сьогодні 5 квітня у Вінниці Президент України  Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проводять розширену урядову нараду з питань децентралізації та регіонального розвитку з головами обласних державних адміністрацій, обласних рад, міст, об’єднаних територіальних громад, керівниками регіональних офісів реформ, представниками Асоціації міст України, Української асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад тощо. На нараді говорять про досягнення децентралізації за чотири роки. На нараді присутні голова Білокуракинської селищної ради Сергій Сірик та голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко.